top of page

PetMart

PSIKOŃTKOWE PRZEDSZKOLE

 

Zapraszamy

Właścicieli ze swoimi najmłodszymi pupilami

na zajęcia w Psikońtkowym Przedszkolu.

DSC_6441.JPG

Psie przedszkole ma na celu wprowadzić zarówno Was jak i Waszego psiaka w nowy świat jakim jest wspólne życie pod jednym dachem i wskazanie Wam drogi, którą warto podążać. Nie oczekujcie po zajęciach, że Wasz pies będzie po naszym kursie umiał „czytać i pisać” ;) Głównym celem naszego kursu jest socjalizacja i nauczenie Was jako właścicieli jak możecie wspomóc Wasze szczeniaki w odnalezieniu się w naszym ludzkim świecie, pełnym różnych niezrozumiałych dla psa sytuacji oraz ułatwienie Wam postawienia przed psem jasnych oczekiwań, które Wasz pies będzie w stanie w przyszłości zrozumieć i zaakceptować.

Pierwszy kurs, przeznaczony dla najmłodszych szczeniąt (do 6 m-cy) pomoże Wam zrozumieć zasady porozumiewania się z psiakiem, zrozumienie jego potrzeb oraz ustalenie zrozumiałych dla obu stron reguł współżycia.

Program zajęć został opracowany w sposób pomagający przeprowadzić Was przez podstawy posłuszeństwa oraz wspomóc w socjalizacji, tak by Wasz pies został przyszłości zrównoważonym, akceptującym zasady, szczęśliwym członkiem rodziny.

DSC_0633.JPG

Przedszkole, jak to przedszkole, ma za zadanie w formie radosnej zabawy zachęcić Was i Waszego psa do dalszej nauki czy to samodzielnej, też czy później w psiej szkole czy w specjalistycznych kursach tematycznych/sportowych dla psów.

Będziemy pracować nad takimi zagadnieniami jak:

- budowanie relacji z przewodnikiem

- budowanie pewności siebie

- budowanie motywacji do pracy

- socjalizacja (inne psy, ludzie, przedmioty, sytuacje, dźwięki)

- skupianie uwagi, reakcja na imię

- podstawy wprowadzania komend

- podstawy chodzenia na luźnej smyczy

- prawidłowa zabawa z opiekunem

Cena kursu: 360 zł

Start Kursu: Maj 2022

Zajęcia będą odbywać się w weekendy

*absolwenci Psikońtkowego Przedszkola dostają zniżkę na pierwszy pobyt w hotelu :)

Kurs będzie obejmował 7 spotkań:

- pierwsze zajęcia teoretyczne bez udziału psów

- 6 zajęć ze szczeniakami.

bottom of page